Lägg detta pussel
Flytta pusselbitarna med musen och hitta till rätt plats för varje pusselbit för att se fotot. Lycka till!
Klicka på pusselbitarna för att flytta dem så att de passar ihop.
Din "Flash"-spelare behöver uppgraderas

För att se denna sida kan du Klicka här för att hämta den senaste versionen av "Flash" från Adobe. När installationen är klar kan du återvända hit och se sidan.

Om du ser det här meddelandet även om du har uppgraderat Flash så prova att stänga alla Internet Explorer-fönster, starta om och återvänd till den här sidan.

Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...

Berit Bergström | Svar 09.06.2011 20.54

En intressant och rolig kväll med din hemsida. Tack

Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

21.12 | 18:17

Hej Jan-Olof! Var du från Hedemora? Jag ska försöka beskriva. Jag snitslar vägar först 25-30 m mellan ibland mer. Skicka mig din mailadress, så ska jag beskriva

...
21.12 | 17:55

Vi pratades vid på väg till skogselmia ifjol. Jag kör samma metod som du. Kan du beskriva arbetstekniken i skogen med motorsågen.

...
12.11 | 18:41

Min metod är enkel, lätt motorsåg (Stil 200 3,5 kg) c:a 4 m längder okvistat och 6,65 m kranlängd på huggarvagn och risgrip.

...
12.11 | 18:35

Jag ska testa denna BLOGG, och berätta att jag mestadels håller till i skogen och hugger och träddelar till försäljning som energiflis till Värmeverket.

...
Du gillar den här sidan
Hej!
Prova att göra en egen hemsida precis som jag.
Det är enkelt och du kan prova helt gratis.
ANNONS